REVIEWS

    
From the whole team “AvtoMenGold” express our gratitude to everyone who sends us their feedback. Your kind words, your sincere “thank you” – the highest award of our work, which is unthinkable without feedback and mutual cooperation.
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

АвтоМенГолд
Average rating:  
 17 reviews
by ООО Грейс-Инжениринг on АвтоМенГолд

Компанія ТОВ «АВТОМЕНГОЛД» вже довгий час є нашим партнером. На виконання вимог Договору №49 від 16.11.2018р. компанія ТОВ «АВТОМЕНГОЛД» виконала і поставила підіймальне обладнання.

Продукція підприємства повністю відповідає заявленим характеристикам. Фахівцями ТОВ «АВТОМЕНГОЛД» було проявлено належну увагу до кожного технічного завдання нашої компанії, що відбилося на якості виконання робіт з постачання вантажопідйомного обладнання. Виробництво і постачання була виконана в належний термін.

Взяті на себе договірні і гарантійні зобов'язання ТОВ «АВТОМЕНГОЛД» виконує вчасно і в повному обсязі.

Цим відгуком повідомляємо, що між ТОВ «АВТОМЕНГОЛД» та КНП «Черкаський обласний онкологічний диспансер Черкаської обласної ради» було укладено договір №38/3110 від 17.09.2018р. на відвантаження гідравлічного консольного підіймача ГКП-250 згідно тендеру який відбувся 23.07.2018р., ідентифікатор закупівлі: UA-2018-07-05-000655-c.

В результаті виконання зобов’язань згідно з цим договором ТОВ «АВТОМЕНГОЛД» зарекомендував себе як надійний постачальник, що здійснив відвантаження обладнання в повному обсязі та в зазначені терміни. Підіймач, що був поставлений ТОВ «АВТОМЕНГОЛД», відповідає нашому технічному завданню та нашим сподіванням. В процесі співпраці була швидка та професійна реакція на наші зміни та побажання.

Взяті на себе зобов’язання по технічному та гарантійному обслуговуванню товариство виконує своєчасно і в повному обсязі.

Сподіваємося на подальшу співпрацю.

by Александр on АвтоМенГолд

Коллектив Шиномонтажа "ПитСтоп" и Автосервиса "Универсал" выражает благодарность вашей компании за качественное оборудование и своевременную доставку к нам!!! Желаем Вам процветания и успехов на рынке!

С Уважением и наилучшими пожеланиями!!!!!

by Богайчук В., м. Збараж on АвтоМенГолд

Пропрацював на підіймачі 4-х тонному 14 років. Працівники товариства завжди надають кваліфіковані консультації по обладнанню, а також своєчасно забеспечують запчастинами. Тому придбав ще два підіймачі і рекомендую іншим.

by ПП "НАФТАТРАНССЕРІС" м. Кривий Ріг. on АвтоМенГолд

Наша компания висловлює вам подяку за своєчасну поставку електрогайковерта. ТОВ "АВТОМЕНГОЛД" підтвердив репутацію надійного постачальника, що здійснює відвантаження обладнання в повному обсязі і зазначені терміни. Продукція ТОВ "АВТОМЕНГОЛД" завжди відрізняється високою якістю і надійністю.

Крім того, ТОВ "АВТОМЕНГОЛД" надає нашій компанії інформаційну підтримку, здійснюючи професійні консультації за всім спектром інструменту та післягарантійне обслуговування.

by СГП ТОВ "ЛНЗ-АГРО", с. Лебедин on АвтоМенГолд

Наша компанія висловлює вам подяку за технічний огляд і ремонт підіймально-транспортувального обладнання.

Підіймачі, що поставляються ТОВ "АвтоМенГолд", завжди відрізняються якістю і надійністю.

Крім того, ТОВ "АвтоМенГолд" надає нашій компанії інформаційну підтримку, здійснюючи професійні консультації за всім спектром інструменту та післягарантійне обслуговування.

by Anonymous on АвтоМенГолд

Доброго дня)) Хочу подякувати вам за оперативність в роботі та за обладнання,яке було оплачено і на другий день відправлено в Вінницю.Станок працює чудово,без проблем.Бажаю вам продуктивності в роботі і багато вдячних клієнтів))

by ПП ЮГ-2000, м.Черкаси on АвтоМенГолд

Наша компанія висловлює свою подяку ТОВ «АВТОМЕНГОЛД» за своєчасну поставку підіймально-транспотрувального обладнання.ТОВ «АВТОМЕНГОЛД» зарекомендувало себе як надійний постачальник, що здійснює відвантаження обладнання в повному обсязі та в зазначені терміни. Продукція, що поставляється ТОВ «АВТОМЕНГОЛД», завжди відрізняється високою якістю.Крім того, ТОВ «АВТОМЕНГОЛД» надає нашій компанії інформаційну підтримку, здійснюючи професійні консультації за всім спектром інструменту та післягарантійне обслуговування.Дякуємо ТОВ «АВТОМЕНГОЛД» за швидку реакцію на заявлені обсяги. Сподіваємося на подальшу співпрацю та рекомендуємо ТОВ «АВТОМЕНГОЛД» як надійного та кваліфікованого постачальника і вітчизняного виробника підіймально-транспортувального обладнання.

by Anonymous on АвтоМенГолд

Покупал шиномонтажный станок ещё у ТОВ ЯНИС (10лет назад). За все время ,несколько раз менял уплотнительные кольца и манжету на поршне цилиндра. Так что о качестве судите сами!

Отдельно хочу выделить компетентность и оперативность сотрудников компании.

Р.S. У знакомого, на таком же станке, сломалась лапка (в сезон). После обращения в компанию, лапку он получил на 3-ий день.Желаю компании процветания и благодарных покупателей!

by Anonymous on АвтоМенГолд

Подъемник "Гетьман" работает отлично. Благодарим за хорошую работу

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»
 

Hit of sales

Special offer

Для того чтобы скачать прайс лист зарегистрируйтесь.

Регистрация

captcha

×