Який дископрав вибрати?

machine-for-rolling-and-straightening-disks-getman-303-300-300

Питання вибору обладнання для ремонту дисків може цікавити тих, хто починає займатися шиномонтажних бізнесом або тих хто розширює можливості вже наявної шиномонтажної ділянки відповідно до тенденцій сучасного автосервісу.

Ремонт дисків на якому верстаті краще здійснити? Спочатку на автомобілях застосовували сталеві диски, вони штамповані, а значить універсальні по застосуванню обладнання для ремонту дисків. Кути, радіуса, місця посадки шин одноманітні на дисках різних розмірів. Метал піддається виправленню. Тому в період експлуатації автомобілів з такими дисками прокатка дисків виконується на роликових верстатах для прокатки дисків Гетьман-110, Гетьман-300 і їх модифікаціях, так як цей ремонт дисків виконується простіше і якісніше на діскоправах серії Гетьман-110, Гетьман-300 і їх модифікацій.
З появою литих дисків з”явилася і необхідність у застосуванні іншої технології обробки металу. Сталеві диски легше піддаються виправленню на роликових дископравах. Литі диски виготовлені з крихкого матеріалу. Для того, щоб легкосплавний матеріал був більш еластичний і не відвалювався при виправленні, його гріють до 280 ° С  промисловим феном. При виправленні такого диска на роликовому верстаті для виправлення дисків, місце яке грілося – м”якше і буде укатуватися роликами. Іншими словами тіло литого диска в місцях підігріву, після правки, буде тоншим. Також і форма литих дисків різна, особливо фасад, роликом не скрізь підлізешь. У зв”язку з цим з”явилася необхідність застосування іншої технології обробки металу – застосування гідравліки.

Так як литі диски виготовлені з крихкого матеріалу, при пошкодженні утворюються мікротріщини, які необхідно заварити аргонним зварюванням, проточити зварні шви, обрізати рвані кромки диска. У цьому випадку з”являється необхідність у токарному верстаті. Так з”явилася нова серія верстатів для рихтування дисків Гетьман-200 і Гетьман-400 і їх модифікаціях в конструкції є різцетримач, як на токарному верстаті. У дископравах Гетьман-110 і Гетьман-300 і їх модифікаціях є по 2 місця для фіксації різця.

Як рихтувати диск за допомогою гідравліки можна побачити на відео. В комплектність верстата для рихтування дисків входить диск з відеозйомкою рихтовки диска.

Рихтовка дисків за допомогою гідравліки відбувається довше і складніше, та й диски на шиномонтажний ділянка приходять легкосплавні та металеві. Тому з”явилася необхідність з”єднати два дископрава, роликовий і гідравлічний, в один – універсальний дископрав.

Так як на верстаті для виправлення дисків Гетьман-301-304 встановлена і гідравліка і ролики ця серія діскоправов і є універсальною, так як править і роликами і гідравлікою. Так практично в дископравах серії Гетьман-300 та їх модифікації об”єднані два верстата в один, це і роликові серії Гетьман-110 і гідравлічні серії Гетьман-200.

Гетьман-403 – верстат для правки вантажних дисків гідравлікою без роликів, і він не універсальний, а гідравлічний.
Ми випускаємо:

– Роликові верстати для прокатки дисків Гетьман-110 та їх модифікації;

– Гідравлічні верстати для правки дисків Гетьман-200 та їх модифікації;

– Універсальні (ролики і гідравліка) диськоправильні верстати Гетьман-300 та їх модифікації;

– Гідравлічні верстати для рихтування вантажних дисків Гетьман-400 та їх модифікації.

Кожна з модифікацій дископравів комплектується ручний або електрогідравлікой, встановлюється електропривод на 220V або 380V.

При виборі дископрава також важливо звернути увагу не тільки на технічні параметри верстата але і на виробника. Перевага вітчизняного виробника полягає в можливості швидко вирішити будь-які питання щодо запчастин або навіть капітального ремонту обладнання.

Наш колектив з 1998 року займається розробкою і виробництвом устаткування для СТО і автосервісу, так що якість обладнання перевірено часом. Також ми випускаємо прокатні стани, штампи для виробництва профнастилу, лістозгини електрогідравлічні для металообробки.

За ці роки хронічні, слабкі місця усунені, ми освоїли і випускаємо більше 76 видів верстатів та обладнання для СТО.

Все обладнання, яке Ви бачите на сайті – обладнання нашого виробництва, за винятком балансувальних верстатів.

Дископравильні, шиномонтажні станки для легкових і вантажних автомобілів, підіймачі електромеханічні та гідравлічні, пневмопідіймачі, стенди відновлення геометрії кузова автомобіля, стенди розвал-сходження, вулканізатори, преса, траверси, пневматичні домкрати, установки проточки гальмівних дисків, апарати очищення води (аналог “КЕРХЕР” ), гайковерти електричні, ванни пневматичні, борторозширювачі для вантажних і легкових автомобілів – це все обладнання, яке працює за принципом “Продав і забув”. Можливі поломки – це фізичний знос сальників, манжет, іноді підшипників. Ці комплектуючі ми застосовуємо стандартні, вітчизняні, їх можна купити на підприємствах, які реалізують запасні частини для сільгосптехніки.

Дивитись відео: демонстація роботи дископравильного станка ГЕТЬМАН-303

Дивитись відео: демонстація роботи дископравильного станка ГЕТЬМАН-111

Обладнання для СТО та автосервісу
Обладнання для легкових автомобілів
Стенди відновлення кузова автомобіля
Станки для правки дисків
Шиномонтажні станки
Підіймач для шиномонтажу
Шиноремонтне обладнання
Автомобільні підіймачі
Установка для проточки гальмівних дисків
Системи «розвал-сходження»
Траверси і домкрати
Вулканізатори
Балансувальні стенди
Діагностичне обладнання
Обладнання для вантажних автомобілів
Дископравні верстати
Єлектрогайковерт для вантажних автомобілів
Шиномонтажні станки
Шиноремонтне обладнання
Системи «розвал-сходження»
Траверси і домкрати
Вулканізатори
Балансувальні стенди
Обладнання для автомийки
Крани гаражні
Преси
Інструмент для СТО
Ножичні підйомники
Листозгини гідравлічні з поворотною балкою.
Лінії з виробництва профнастилу
Штампи з виробництва профнастилу
Металообробне обладнання
Вольєри
Ліси будівельні
Запчастини

Хіт продаж

Спеціальне предложення

Для того чтобы скачать прайс лист зарегистрируйтесь.

Регистрация

captcha

×