Переваги дископравів ГЕТЬМАН

stanok-dlya-rixtovki-diskov-getman-300-300
ПП «АВТОМЕН» з 1998 року займається розробкою та виготовленням обладнання для СТО і автосервісу, обладнання для шиномонтажу і в тому числі обладнання для ремонту дисків. Тому конструкція і окремі вузли верстатів для прокатки і рихтування дисків ГЕТЬМАН (також як і всього устаткування ПП «АВТОМЕН») перевірено великим терміном експлуатації.

Наше підприємство випускає 4-ри типи верстатів для ремонту дисків: ГЕТЬМАН-110; ГЕТЬМАН-200; ГЕТЬМАН-300 для легкових автомобілів і ГЕТЬМАН-400 для вантажних автомобілів і велика кількість їх різновидів залежно від комплектації. Це дає можливість нашому клієнту вибрати і купити дископрав у відповідності зі своєю специфікою роботи.

Робочі поверхні деталей дископравів (у тому числі і упори для циліндра) мають якісну обробку. У нас немає деталей де якість поверхні «з під газорізки».
Направляючі роликів і резцедержателей мають регульовані клини для усунення зазорів і люфтів. Всі деталі й вузли діскоправів, в тому числі і редуктора, виготовляються нашим підприємством, тому ми можемо забезпечити ремонт або заміну будь-якої деталі верстата.

Універсальний верстат для виправлення дисків легкових автомобілів ГЕТЬМАН-303 має зручну планшайбу для кріплення дисків. Планшайба закріплена до валу таким чином, що покращує доступ для рихтування дисків малого діаметру при установці циліндра на вал. Пази на планшайбі дають можливість кріпити диски Европейскій автомобілів на 5 болтів. Притискні ролики для прокатки диска можна висувати або засовувати разом з віссю, що збільшує можливості верстата при ремонті легкосплавних дисків. Стіл дископрава зроблений з цілісного листа товщиною 40 мм що дає значну жорсткість. Редуктор верстата для правки дисків ГЕТЬМАН-303 має високий ККД завдяки циліндричним шестерням у своїй конструкції. У поєднанні з двигуном 2,2 кВт дископравний верстат має великий запас потужності для прокатки дисків роликами. Коробка передач має 2 швидкості, що дозволяє прокатувати диск на малих обертах вала, і проточувати диск різцем або перевірити якість рихтування диска, на високих обертах вала. У конструкції універсального діскоправа застосовуються вузли, які дозволяють використовувати один двигун. Така конструкція значно знижує гучність роботи верстатів для прокатки дисків ГЕТЬМАН-300.

Дископрав ГЕТЬМАН-110 має все необхідне для швидкого і якісного ремонту дисків. Універсальне кріплення дисків за допомогою конуса-поводок-притиск дає можливість швидко і якісно закріпити і прокатати диск, що значно прискорює процес ремонту дисків. Реверс обертання вала дископрава дозволяє прокатувати тільки нагріту частина легкосплавного диска. Як і у верстаті для прокатки дисків ГЕТЬМАН-300 притискні ролики для прокатки диска можна висувати або засовувати разом з віссю, що збільшує можливості верстата при ремонті легкосплавних дисків. Стіл дископрава зроблений з цілісного листа товщиною 40 мм що дає значну жорсткість.

Верстат для рихтування дисків ГЕТЬМАН-203 також як і ГЕТЬМАН-303 має планшайбу, яка кріпиться до валу таким чином, що покращує доступ для рихтування дисків малого діаметру при установці циліндра на вал. Пази на планшайбі дають можливість кріпити диски Европейскій автомобілів на 5 болтів. Це покращує доступ для рихтування дисків малого діаметру при установці циліндра на вал. Цей верстат, за словами наших клієнтів, працює тихіше, ніж верстати конкурентів.

Ми перші, хто почав серійно випускати дископрави для вантажних коліс. Верстат для рихтування дисків ГЕТЬМАН-403 дозволяє рихтувати диски вантажних автомобілів навіть без підігріву.

Всі модифікації верстатів для виправлення дисків мають максимальну комплектацію, тобто вся комплектація включена у вартість, додатково за комплектацію платити не потрібно.

Дивитись відео: демонстація роботи дископравильного станка ГЕТЬМАН-303

Дивитись відео: демонстація роботи дископравильного станка ГЕТЬМАН-111

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Обладнання для СТО та автосервісу
Обладнання для легкових автомобілів
Стенди відновлення кузова автомобіля
Станки для правки дисків
Шиномонтажні станки
Підіймач для шиномонтажу
Шиноремонтне обладнання
Автомобільні підіймачі
Установка для проточки гальмівних дисків
Системи «розвал-сходження»
Траверси і домкрати
Вулканізатори
Балансувальні стенди
Діагностичне обладнання
Обладнання для вантажних автомобілів
Дископравні верстати
Єлектрогайковерт для вантажних автомобілів
Шиномонтажні станки
Шиноремонтне обладнання
Системи «розвал-сходження»
Траверси і домкрати
Вулканізатори
Балансувальні стенди
Обладнання для автомийки
Крани гаражні
Преси
Інструмент для СТО
Ножичні підйомники
Листозгини гідравлічні з поворотною балкою.
Лінії з виробництва профнастилу
Штампи з виробництва профнастилу
Металообробне обладнання
Вольєри
Ліси будівельні
Запчастини

Хіт продаж

Спеціальне предложення

Для того чтобы скачать прайс лист зарегистрируйтесь.

Регистрация

captcha

×